Hizmetlerimiz - NISA APART

NISA APART

Apartimiz 2011 yilinda yapilmis olup temeli radye temeldir deprem yönetmeligine göre uygun yapilmistir. Dört katli disaridan isi yalitimli ve asmolendir. Dairelerimiz kombi sistemli oldugu için yaninizdaki arkadasinizla yakitinizi ayarlayabildiginiz gibi ödemeleride sahsiniza adaletli bir sekilde yapilmaktadir. Çarsi merkezinde oldugu için bütün imkanlariniz ayaginizin altindadir. Üniversitelere ulasim içim tramvay duraklarina 30mt mesafededir. Personel olarak sizlere her konuda destekçi olarak NİSA APART daima yaninizda olacaktir. Sizlerin bu yuvadan basarili bir sekilde mezun olup ayrilmaniz, daha önce mezun olan arkadaslar gibi bizlere gurur verecektir. 2500 kez okundu

Image

360 Derece Nisa Apart

Apartımızın 360 derece sanal tur fotoğraflar ile daha yakından inceleyebilirsiniz.    Sanul Tur Fotoğraflar İçin Tıklayın >>     ..
Devamı

Image

NISA APART

Apartimiz 2011 yilinda yapilmis olup temeli radye temeldir deprem yönetmeligine göre uygun yapilmistir. Dört katli disaridan isi yalitimli ve asmolendir. Dairelerimiz kombi sistemli old..
Devamı

Image

Odalarımız

Odaların genel özelligi    Disaridan mantolama (isi yalitim)  Her odada kesintisiz internet   Her dairede yangin alarm sistemi Daimi temizlik hizmeti  24 ..
Devamı

Toplam Kayıt: 3 [3 - 1] arası   
Sayfa: 1